Red Nail Art Designs

Bayanlar İçin Kişisel Bakım Uygulamaları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.6MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Urke
Kırmızı Tırnak Sanat Tasarımları uygulaması tırnaklarınıza kırmızı renkte yapabileceğiniz en doğru tasarım hakkındaki teknikleri ve sırları sunan bir uygulamadır. Android veri tabanlı cihazlar için üretilmiştir.
        Kırmızı Tırnak Sanat Tasarımları uygulaması tırnaklarınıza kırmızı renkte yapabileceğiniz en doğru tasarım hakkındaki teknikleri ve sırları sunan bir uygulamadır. Android veri tabanlı cihazlar için üretilmiştir. Kırmızının çekiciliği ve asaleti tırnaklarınızda çok güzel duracak. Bu uygulama ile bayanların vazgeçemediği kırmızı renginin en doğru şekilde nasıl kullanılacağı ve birbirinden farklı bir çok tırnak tasarımı konusunda merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebileceksiniz.

       Uygulamada eğitim sesli ve görüntülü bir şekilde verilmektedir. Üstelik ücretsiz olan bu uygulama son derece güvenilirdir, hiçbir şekilde virüs içermez. Bu uygulama sayesinde profesyonel dereceye ulaşacaksınız. Kendinize özgü tasarımlarla çok farklı ve çekici bir görünüme ulaşacaksınız. Kesinlikle her bayanın cep telefonunda bulundurması gereken bir uygulamadır.
Daha Fazla Göster
Red Nail Art Designs indir